Kontaktsida elevhälsoteam

Här hittar du alla kontaktuppgifter till Fjordskolans elevhälsoteam

Marita Kennedy, rektor Nidingen
0300-83 56 02
marita.kennedy@kungsbacka.se

Ylla Hinsch, rektor Kungen
0300-83 56 03
ylla.hinsch@kungsbacka.se

Sofia Hein, skolsköterska
0300-83 56 05
sofia.hein@kungsbacka.se

Maria Larsson, psykolog
0300-83 57 42
maria.larsson@kungsbacka.se

Charlotte Strömberg, kurator
0300-83 57 04
charlotte.stromberg@kungsbacka,se

Gunilla Starck, specialpedagog/talpedagog
0300-83 45 42
gunilla.starck@kungsbacka.se

Specialpedagoger

Lena Ericsson
0300-83 56 20
lena.ericsson@kungsbacka.se

Viveka Älveborn
0300-83 56 21
viveka.alveborn@kungsbacka.se