Kontaktuppgifter elevhälsoteam

Kerstin Ekman Hake, rektor F-3
0300-83 62 04
kerstin.ekman-hake@kungsbacka.se

Peter Jonsson, rektor 4-9
0300-83 62 09
peter.jonsson@kungsbacka.se

Helena Hammeltz, skolsköterska
0300-836205
helena.hammeltz@kungsbacka.se

Johanna Gustafsson, skolkurator
0300-83 62 06
johanna.e.gustafsson@kungsbacka.se

Ulla Hansson, skolpsykolog
0300-83 69 06
ulla.hansson@kungsbacka.se

Camilla Tennby, specialpedagog
camilla.tennby@kungsbacka.se

Maud Söderstedt, speciallärare
maud.soderstedt@kungsbacka.se

 

Kontaktuppgifter till pedagogisk personal