Kontakta oss

På denna sida hittar du kontaktuppgifter till oss på Åsa Gårdsskola. Hittar du inte det du söker kan du alltid vända dig till vår expedition.

Åsa Gårdsskola
Varbergsvägen 1711
439 54 ÅSA
asagardsskolan@kungsbacka.se

Skoladministratör och enhetschef
Ulrika Bramfors
0300-83 37 00
ulrika.bramfors@kungsbacka.se

Rektorer
Kerstin Ekman-Hake
0300-83 37 02
kerstin.ekman-hake@kungsbacka.se

Carina Larsson
0300-83 37 01
carina.larsson@kungsbacka.se

Skolsköterska Anneth Thuresson
0300-83 45 65
anneth.thuresson@kungsbacka.se

Kurator Karin Rossberg
0300-83 37 04
karin.rossberg@kungsbacka.se

Vaktmästare Mikael Bruce
0300-83 79 34
mikael.bruce@kungsbacka.se

Kök
0300-83 37 30

Arbetslag Månen
0300-83 37 14
asagardsskolan@kungsbacka.se

Arbetslag Polstjärnan
0300-83 37 17
asagardsskolan@kungsbacka.se

Arbetslag Vintergatan
0300-83 37 15
asagardsskolan@kungsbacka.se

Arbetslag Solen
0300-83 37 16
asagardsskolan@kungsbacka.se

Klubben, fritidshem för åk 3-6
0300-83 37 08/ 0300-83 37 14
asagardsskolan@kungsbacka.se

Arbetslag Norr
0300-83 37 13
asagardsskolan@kungsbacka.se

Arbetslag Söder
0300-83 37 12
asagardsskolan@kungsbacka.se