Kontakta oss

På denna sida hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på skolan. Hittar du inte det du söker kan du alltid vända dig till vår expedition.

Besöksadress, telefon och e-post

Fjordskolan
Slupvägen 2, 439 35 Onsala
fjordskolan@kungsbacka.se

Administration

Elise Holmberg
0300-83 56 00
elise.holmberg@kungsbacka.se

Rektorer

Wictoria Persson, rektor Nidingen
0300-83 56 01
wictoria.persson@kungsbacka.se

Ylla Hinsch, rektor Kungen
0300-83 56 03
ylla.hinsch@kungsbacka.se

Verksamhetschef pedagogiskt område Norr

Tommy Korsell
0300-83 57 41
tommy.korsell@kungsbacka.se

Skolsköterska

Sofia Hein
0300-83 56 05
sofia.hein@kungsbacka.se

Psykolog

Maria Larsson, psykolog
0300-83 57 42
maria.larsson@kungsbacka.se

Kurator

Charlotte Strömberg, kurator
0300-83 57 04
charlotte.stromberg@kungsbacka,se

Specialpedagoger

Malena Norström
malena.norstrom@kungsbacka.se

Ida Wallner
ida.wallner@kungsbacka.se

Vaktmästare

Magnus Johansson
0300-83 79 25

Ramnö                                                                                                                                         

Ankaret5, Seglet5, No sal, Bibliotek                          83 56 07

 

Brokö                                                                                                 

MusslanF, Kräftan2, Musslan2, Snäckan2,

Musslan3                                                                      83 56 09

Kök                                                                                83 56 10

 

Hällesö                                                                                              

KräftanF, Kräftan1, Musslan1, Kräftan3,
Snäckan3                                                                      83 56 11

Kök                                                                                83 56 12

 

Malö                                                                                                   

Fritidsklubben Delfinen                                               83 56 13

 

Inre Lönn   

Seglet4, Ankaret6, Rodret6, Seglet6                      83 56 22

 

Yttre Lönn   

Ankaret4, Rodret4                                                       83 56 23

 

Kalvö   ( idrott )                                                             83 56 14