Kontakta oss

På denna sida hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på skolan. Hittar du inte det du söker kan du alltid vända dig till vår expedition.

Besöksadress, telefon och e-post

Fjordskolan
Slupvägen 2, 439 35 Onsala
fjordskolan@kungsbacka.se

Administration

Elise Holmberg
0300-83 56 00
elise.holmberg@kungsbacka.se

Rektorer

Marita Kennedy, rektor Nidingen
0300-83 56 02
marita.kennedy@kungsbacka.se

Ylla Hinsch, rektor Kungen
0300-83 56 03
ylla.hinsch@kungsbacka.se

Verksamhetschef pedagogiskt område Norr

Tommy Korsell
0300-83 57 41
tommy.korsell@kungsbacka.se

Skolsköterska

Sofia Hein
0300-83 56 05
sofia.hein@kungsbacka.se

Vaktmästare

Magnus Johansson
0300-83 79 25

Ramnö

Kräftan3, Musslan3, Snäckan3, Bibliotek
0300-83 56 07

Brokö

MusslanF, Musslan1, Musslan2, Snäckan1, Bild
0300-83 56 09

Hällesö

KräftanF, Kräftan1, Kräftan2, Snäckan2, Musik
0300-83 56 11

Inre Lönn

Ankaret5, Rodret5, Seglet5, Seglet4
0300-83 56 22

Yttre Lönn

Ankaret4, Rodret4
0300-83 56 23

Lilla Jägaren (placering Kapareskolan)

Ankaret 6, Masten6, Rodret 6, Seglet 6
0300-83 57 08

Malö

Fritidsklubben Delfinen
0300-83 56 13

Kalvö

Idrottshall
0300-83 56 14