Kontakta oss

På denna sida hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på skolan. Hittar du inte det du söker kan du alltid vända dig till vår expedition.

Besöksadress, telefon och e-post

Iseråsskolan
Smedvägen 20, 439 34 Onsala
iserasskolan@kungsbacka.se

Administration

Linnea Parkell
0300-83 58 00
linnea.parkell@kungsbacka.se

Rektorer

Ulrica Alnebeck
0300 83 58 03
ulrica.alnebeck@kungsbacka.se

Maria Ekberg
0300 83 58 02
maria.ekberg@kungsbacka.se

Verksamhetschef pedagogiskt område Norr

Tommy Korsell
0300-83 57 41
tommy.korsell@kungsbacka.se

Skolsköterska

Malin Stilling
0300-83 58 05
malin.stilling@kungsbacka.se

Speciallärare/specialpedagog

Jessica Sundén
jessica.sunden@kungsbacka.se
0300-83 58 21

Sara Lindelöf
sara.lindelof@kungsbacka.se
0300 83 58 12

IKT pedagog

Mia Ståhl Moberg
0300-83 58 24
mia.stahl-moberg@kungsbacka.se 

Fastighetstekniker

Bo Holmberg

0300-83 89 00

bo.holmberg@kungsbacka.se

Lönneberga Förskoleklass

0300-83 58 10

Körsbärsdalen 1A 

0300-83 58 11

Körsbärsdalen 2A och 2B

0300-83 58 09

Saltkråkan 3A och 3B 

0300-83 58 16

Junibacken åk5

0300-83 58 08

Personalrum Mellanstadiet

0300-83 58 06

Fritidsklubb

0300-83 58 17 

Matsalen 

0300-83 58 13