Kontaktsida elevhälsoteam

 

Annika Larsson, rektor årskurs F -3
0300-83 58 03
annika.larsson2@kungsbacka.se 

Maria Ekberg, rektor årskurs 4 - 6
0300 83 58 02
maria.ekberg@kungsbacka.se

Malin Stignell, skolsköterska
0300-83 58 05
malin.stignell@kungsbacka.se 

Maria Larsson, psykolog
0300-83 57 42
maria.larsson@kungsbacka.se

Charlotte Strömberg, kurator
0300-83 57 04
charlotte.stromberg@kungsbacka.se

Kia Antblad, lärare
0300 82 58 21 
kia.antblad@kungsbacka.se 

Carin Sernekvist, specialpedagog
0300-83 58 21
carin.sernekvist@kungsbacka.se