Kontakta oss

På denna sida hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på skolan. Hittar du inte det du söker kan du alltid vända dig till vår expedition.

Besöks och postadress

Presseskolan
Linnekullevägen 3
439 32 Onsala
presseskolan@kungsbacka.se

Skolexpedition F-6

Hannah Rosvall
0300-83 55 50
hannah.rosvall@kungsbacka.se

Rektorer

Kristofer Skogholm rektor F-3 
0300- 83 55 85
kristofer.skogholm@kungsbacka.se

Camilla Lindgren, rektor 4-6 
0300-83 55 52
camilla.lindgren@kungsbacka.se

Verksamhetschef pedagogiskt område Norr

Tommy Korsell
0300-83 57 41
tommy.korsell@kungsbacka.se

Skolsköterska

Pia Backström
0300-83 55 60
pia.backstrom@kungsbacka.se

Kurator

Jonas Elgemark
0300-835562
jonas.elgemark@kungsbacka.se

Specialpedagog

Caroline Vansvik
0300-83 77 59
caroline.vansvik@kungsbacka.se

Speciallärare

Anita Brunzell åk F-3
0300-837753
anita.brunzell@kungsbacka.se

Anna Persson åk 4-6
0300- 83 77 58
anna.persson@kungsbacka.se

Vaktmästare

Jimmi Fohlin
0300-83 55 59
jimmi.fohlin@kungsbacka.se

Roland Janssson
0300-834389
roland.jansson@kungsbacka.se

Kök

Marie Johansson
0300-83 55 66
marie.h.johansson@kungsbacka.se