Kontakta oss

På denna sida hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på skolan. Hittar du inte var du söker kan du vända dig till vår expedition.

Besökadress, telefon och e-post

Varlaskolan
Kungsgatan 10
434 32 Kungsbacka
0300-833650
varlaskolan@kungsbacka.se 

 

Skolexpedition 

Helén Henriksen

0300-83 36 50
helen.henriksen@kungsbacka.se 

Rektor

Camilla Jörgensen, rektor norra
0300- 83 36 53
camilla.jorgensen@kungsbacka.se

Kari Flygare, rektor södra
0300 - 83 36 52
kari.flygare@kungsbacka.se

Verksamhetschef

Verksamhetschef pedagogisk enhet centrum
Maria Eriksson
0300-83 36 80
maria.i.eriksson@kungsbacka.se

Skolsköterska

Angela Brun
0300-833479
angela.brun@kungsbacka.se

Skolkurator

Sofia Kareliusson
0300-833656
sofia.kareliusson@kungsbacka.se

Vaktmästare

Midhat Pusina
0300-83 79 33
midhat.pusina@kungsbacka.se