Elevhälsan

Här hittar du alla kontaktuppgifter till Varlaskolans elevhälsoteam

Rektor

Elisabet Teghult, rektor norra
0300-83 36 53
elisabet.teghult@kungsbacka.se

Kari Flygare, rektor södra
0300-83 36 52
kari.flygare@kungsbacka.se

Skolsköterska

Jenny Murdvee
0300-83 64 62
jenny.murdvee@kungsbacka.se

Kurator

Ny kurator börjar vt 20


Skolpsykolog
 

Anna Narevik
0300-83 36 46 
anna.narevik@kungsbacka.se

Specialpedagoger/Speciallärare

Ulla Olsson
0300-83 36 90
ulla.olsson@kungsbacka.se

Annika Norlin
0300-83 36 90
annika.norlin@kungsbacka.se

Anna Apelberg
0300-83 36 90
anna.apelberg@kungsbacka.se